تعرفه ارسال انبوه پیامک

admin ۸:۴۷ ب.ظ ۰
تعرفه ارسال انبوه پیامک

نیاز به ارسال انبوه پیامک هدفمند دارید؟taking-agencies-mobile

تمایلی به عضویت و دریافت پنل ندارید؟

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

 

تعرفه ارسال انبوه پیامک

 

تعداد پیامک ( عدد ) تعرفه پیامک فارسی تعرفه پیامک انگلیسی
از 1 عدد تا 8 هزار 172.8 ریال 432 ریال
از 8 هزار تا 20 هزار 155.25 ریال 388.125 ریال
از 20 هزار تا 100 هزار 141.75 ریال 354.375 ریال
از 100 هزار تا 300 هزار 132.3 ریال 330.75 ریال
از 300 هزار تا 500 هزار 128.25 ریال 320.625 ریال
از 500 تا 1 میلیون 124.2 ریال 310.5 ریال
از 1 میلیون تا 2.5 میلیون 121.5 ریال 303.75 ریال
از 2.5 میلیون به بالا توافقی توافقی

نکات تعرفه ارسال انبوه:

  1. ۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده به تعرفه های فوق اضافه خواهد شد.
  2. تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.
  3. در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.
  4. به دلیل تعرفه های بالای اپراتور ایرانسل ، ارسال های دکل ایرانسلی ، ۶ درصد بالاتر محاسبه می گردد. ارسال زیر ۵۰۰۰۰ پیامک در نوع دکل ایرانسلی مقدور نمی باشد.
  5. ارسال به وایبر با تخفیف ۱۰ درصدی امکان پذیر است.
  6. ارسال انبوه نقشه ای و هدفمند ، ۵ درصد گرانتر از نوع معمول محاسبه می گردد که در صورت ارسال بیش از ۱۵۰۰۰ پیامک ، این درصد محاسبه نمی گردد. در هر صورت پیشنهاد ما برای ارسال های کمتر از ۱۵۰۰۰ عدد ، ثبت نام در سامانه MY SEND می باشد.
  7. در صورت بلک لیست بودن تعدادی از شماره ها و اختلال در مخابرات و برگشت خوردن پیامک های ارسال نشده ، پیامک ها دوباره ارسال و یا هزینه پیامک های ارسال نشده محاسبه و به مشتری مسترد خواهد شد.

انواع روش های ارسال انبوه

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر
در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.
ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص
در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.
ارسال پیامک منطقه ای
در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.
ارسال پیامک بر حسب کد پستی
در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند. (این نوع پیامک با ضریب ۱٫۳ ارسال می شود)
ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
در این روش MY SEND پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در مای سند ، از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

بازدید (۱۸۴۹)

فرستادن دیدگاه »