پنل پیشرفته سامانه پیام کوتاه ، عیدی اعضای سایت بازیگران و فیلمسازان seymod

admin ۴:۱۵ ق.ظ ۱
پنل پیشرفته سامانه پیام کوتاه ، عیدی اعضای سایت بازیگران و فیلمسازان seymod

به مناسبت نوروز ۹۳ ، تمامی کاربران سایت بازیگران و فیلمسازان SEYMOD.COM ، که از تاریخ ۱۸ اسفند ۹۲ تا ۱۳ فروردین ۹۳ ، طرح عیدی سامانه پیام کوتاه را سفارش دهند و در سایت PAY SMSMOD ثبت نام نمایند ، اکانت یک ساله رایگان و پیشرفته سامانه پیام کوتاه با شماره عمومی ۳۰۰۰۲۲۲۳  ، دریافت خواهند کرد .eydi-pic

البته شایان ذکر است که به علت محدود بودن پنل ها ، اولویت واگذاری با اعضایی است که زودتر فرم سفارش را تکمیل نمایند . این طرح از ۱۸ اسفند ماه ۹۲ اجرا شده و تا کنون حدود ۳۴ پنل به اعضا واگذار شده . به دلیل استقبال اعضا از این عیدی ، تعداد پنل ها را از ۵۰ به ۱۰۰ افزایش داده ایم تا اکثریت کاربران بتوانند از این امکان بهره مند شوند .

قابلیت های پنل پیام کوتاه برای هنرمندان :

با پنل پیامک می توانید در مراسم های مختلف از دوستانتان به وسیله پیامک دعوت کنید ، می توانید توسط ارسال انبوه ، ارسال منطقه ای ، ارسال مشاغل و … جذب اسپانسر کنید . می توانید با خرید شماره و ست کردن با پنل خود دریافت داشته باشید ، گروه کاربر تشکیل دهید و …

امکانات پنل عیدی

لازم به ذکر است که این پنل فقط در زمان تعیین شده و فقط به کاربران سایت SEYMOD.COM تعلق می گیرد . اگر شما نیز جزو کاربران فعلی سایت هنرمندان هستید ، همین حالا اقدام به دریافت اشتراک رایگان یکساله نمایید .

برای خرید خط رند می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید

بازدید (۱۰۱۲)

یک دیدگاه »

  1. דירה דיסקרטית בחיפה بهمن ۶, ۱۴۰۱ at ۸:۲۶ ب.ظ - پاسخ

    Greetings! Very helpful advice in this particular post! It is the little changes that make the greatest changes. Thanks for sharing!

فرستادن دیدگاه »